O firmie

Meble oraz inne wyroby firmy „KRISSTOL” charakteryzują się dbałością o styl, komfort i elegancję. Bez względu na to czy są to meble kuchenne, szafa przesuwna, meble łazienkowe czy biurowe są zawsze na najwyższym poziomie. Wynika to z tego, że do produkcji naszych wyrobów używamy najlepszej jakości materiałów oraz okuć renomowanych firm. Dzięki dbałości o jakość wykonawstwa i zadowolenie naszych klientów tworzymy wnętrza przyjazne i pełne ciepła. W swojej działalności kierujemy się zasadą: funkcjonalność, wygoda, jakość, indywidualizm. Firma powstała w 2007r. ale nasi pracownicy posiadają min. 20 lat doświadczenia w branży (od projektanta przez wykonawców, stolarzy po montażystów). Zajmujemy się wyrobami z drewna oraz drewnopochodnych. Głównym naszym produktem są kuchnie na zamówienie (oferujemy również sprzedaż sprzętu AGD) oraz szafy przesuwne – wszystko na wymiar. Jesteśmy „prawdziwymi stolarzami” i wykonujemy także schody, komody, bary oraz inne nietypowe zabudowy co stawia nas wysoko w hierarchii firm które mają tylko swoją specjalizację i nietypowe zamówienia sprawiają im wiele kłopotów. Dla nas jest to chleb powszedni. Jeśli chodzi o meble są to wyroby na indywidualne zamówienie tak więc kształt, kolor oraz cena zależą od zamawiającego. Nasi projektanci pomogą zaprojektować każde wnętrze, aby było dostosowane do potrzeb Twoich i Twoich bliskich, łącząc funkcjonalność z indywidualnymi potrzebami. Wystarczy zadzwonić i nasz doradca pomoże dopasować do wnętrza domu, mieszkania, biura czy lokalu usługowego odpowiednie meble, ich kolorystykę i styl. Wykonujemy też zamówienia dla firm (więcej w dziale współpraca).

20 lat doświadczenia w branży
Firma powstała w 2007r. ale nasi pracownicy posiadają min. 20 lat doświadczenia w branży (od projektanta przez wykonawców, stolarzy po montażystów).

Nietypowe zamówienia
Jesteśmy „prawdziwymi stolarzami” i wykonujemy także schody, komody, bary oraz inne nietypowe zabudowy co stawia nas wysoko w hierarchii firm które mają tylko swoją specjalizację i nietypowe zamówienia sprawiają im wiele kłopotów.

Nowoczesne rozwiązania
Do produkcji naszych mebli używamy najlepszej jakości materiałów, okuć renomowanych firm oraz nowoczesne rozwiązania zwiększające funkcjonalność.

Zadowolenie klientów
Nasi projektanci pomogą zaprojektować każde wnętrze, aby było dostosowane do potrzeb Twoich i Twoich bliskich, łącząc funkcjonalność z indywidualnymi potrzebami.

Proponujemy zasadę uczciwych rozliczeń. Upubliczniamy dane dłużników  oraz werfyfikujemy klientów i kontrachentów  w Rejestrze Dłużników ERIF BIG S.A.
solgaz
W naszej ofercie znajdą Państwo unikatową technologię „SOLGAZ – Gazowe płyty ceramiczne”. czytaj więcej…

Nasi Klienci